Технически камък на кварцова основа NEW DIAMANTE 307x141x2 см, серия LIVING от Quarella, Италия
198.89 € / 389.00 лв. /м2
Превъзходен технически камък New Diamante от Quarella с кремаво бял фон и кристали, преминаващи през повърхността, предлагайки ненатрапчив вид на красота.
Той принадлежи към колекцията Living Collection от кварцови продукти, която е създадена с цел да предложи дълготрайни повърхности с естествен външен вид, напомнящ естествен гранит и мрамор, но с превъзходни характеристики, когато става въпрос за неговата здравина, устойчивост на петна и ниска поддръжка.
Размер на плочата: 307x141x2 см. Посочената цена е за 1 м² и не включва фира!
| Производител | Quarella |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана |
| Размер | 307×141см |
| Дебелина | 20 мм |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Living |
| Ефект | Кварц |
| Изберете покритие | Полирано |
| Изберете цвят | Кремав |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | По индивидуална заявка, 307×141 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |