Технически камък на кварцова основа GRIS ANTRACITA 307x141x2 см, серия LIVING от Quarella, Италия
182.53 € / 357.00 лв. /м2
Gris Antracita от Quarella представя тъмносив фон с деликатен варовик, носещ усещане за вечна красота във всяко пространство, в което е изложен. Осигурява превъзходна здравина от тази на видовете естествен камък като мрамор или варовик и е лесен за почистване и поддръжка. Този цвят носи името си от естествения камък Basaltina, за който е известно, че е бил използван от римско време за изграждане на паметници и пътища.
Плот за кухня или баня, изработен от Quarella Gris Antracita, е много издръжлив. Използва се и за производство на вътрешни прозоречни первази.
Размер на плочата: 307x141x2 см. Посочената цена е за 1 м² и не включва фира!
| Производител | Quarella |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана |
| Размер | 307×141см |
| Дебелина | 20 мм |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Living |
| Ефект | Кварц |
| Изберете покритие | Полирано |
| Изберете цвят | Антрацит |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | По индивидуална заявка, 307×141 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |