Технически камък на кварцова основа FORTEZZA 307x141x2 см, серия LIVING от Quarella, Италия
193.27 € / 378.00 лв. /м2
Fortezza от Quarella е технически камък с кафяв цвят, който придава на този технически камък индустриален вид. Следователно Fortezza може да се комбинира добре и с други тъмни цветове с бежов фон и фини петна в по-тъмни тонове и последователно оцветяване навсякъде, внасяйки усещане за вечна красота, земна топлина и чиста елегантност във всяко пространство, в което е изложено. Този кварцов продукт осигурява превъзходна здравина в сравнение с естествените видове камъни като мрамор или варовик и е лесен за почистване и поддръжка.
Размер на плочата: 307x141x2 см. Посочената цена е за 1 м² и не включва фира!
| Производител | Quarella |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана |
| Размер | 307×141см |
| Дебелина | 20 мм |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Living |
| Ефект | Кварц |
| Изберете покритие | Полирано |
| Изберете цвят | Кафяв |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | По индивидуална заявка, 307×141 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |