Технически камък на кварцова основа BLANCHE 1001 Pull | Leather, 320×160 см | 2 см от Avant Quartz
/ 366.13 лв. / 387.25 лв. Price range: 187.20 € / 366.13 лв. through 198.00 € / 387.25 лв.
/ 366.13 лв. / 387.25 лв. Price range: 187.20 € / 366.13 лв. through 198.00 € / 387.25 лв.
Blanche от Avant Quartz е технически камък на кварцова основа, който е универсален избор, който впечатлява с минималистичното си покритие и елегантния си цвят. Каменната плоча в нюанса на бялото е проста и гладка, така че може да има много цялостно използване. Предлагат се с полирано или сатинирано покритие.
Съчетавайки елегантен дизайн и практичност, Blanche има много предимства. Сред тях са: устойчивостта на топлина, висока устойчивост на драскотини, петна, ниски температури и ултравиолетови лъчи.
Благодарение на своите хигиенни свойства, кварцовият камък е абсолютно безопасен не само за домашни кухни, но и за помещения с високи санитарни изисквания, като медицински заведения, детски градини и училища.
| Производител | Avant Quartz |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана, Кожа |
| Размер | 320×160см |
| Дебелина | 2 см |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Granite |
| Ефект | Камък |
| Изберете покритие | Leather/mat, Полирано |
| Изберете цвят | Бял |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | 320×160 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |