Технически камък на кварцова основа 7670 CALACATTA CASSEL 320×160 см | 2 см, Pull от Avant Quartz
256.80 € / 502.26 лв.
256.80 € / 502.26 лв.
7670 Calacatta Cassel от Avant Quartz е технически камък на кварцова основа, който представлява необичайна комбинация от само два цвята. Графитната каменна плоча е украсена с многобройни светли драскотини и малки снопчета жилки, които напомнят тебеширени щрихи. 7670 Calacatta Cassel е композиция, която изглежда красива както като работен плот, така и като облицовка на стени.
Съчетавайки елегантен дизайн и практичност, 7670 Calacatta Cassel има много предимства. Сред тях са: устойчивостта на топлина, висока устойчивост на драскотини, петна, ниски температури и ултравиолетови лъчи.
Благодарение на своите хигиенни свойства, кварцовият камък е абсолютно безопасен не само за домашни кухни, но и за помещения с високи санитарни изисквания, като медицински заведения, детски градини и училища.
| Производител | Avant Quartz |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана |
| Размер | 320×160см |
| Дебелина | 2 см |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Elite |
| Ефект | Мрамор |
| Изберете покритие | Полирано |
| Изберете цвят | Сив |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | 320×160 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |