Технически камък на кварцова основа 7300 CALACATTA AJACCIO 320×160 см | 2 см, Pull от Avant Quartz
256.80 € / 502.26 лв.
256.80 € / 502.26 лв.
7300 Calacatta Ajaccio от Avant Quartz е технически камък на кварцова основа, който впечатлява с необичаен дизайн и цветова комбинация. Бялата основа е пресечена от неправилни черни пукнатини с различна големина, които създават феноменален ефект върху повърхността. 7300 Calacatta Ajaccio е предложение за тези, които ценят минимализма, но в същото време търсят нетрадиционни интериорни решения.
Съчетавайки елегантен дизайн и практичност, 7300 Calacatta Ajaccio има много предимства. Сред тях са: устойчивостта на топлина, висока устойчивост на драскотини, петна, ниски температури и ултравиолетови лъчи.
Благодарение на своите хигиенни свойства, кварцовият камък е абсолютно безопасен не само за домашни кухни, но и за помещения с високи санитарни изисквания, като медицински заведения, детски градини и училища.
| Производител | Avant Quartz |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана |
| Размер | 320×160см |
| Дебелина | 2 см |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Elite |
| Ефект | Мрамор |
| Изберете покритие | Полирано |
| Изберете цвят | Бял |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | 320×160 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |