Технически камък на кварцова основа 5710 CALACATTA NORMANDIE 320×160 см | 2 см, Pull от Avant Quartz
256.80 € / 502.26 лв.
256.80 € / 502.26 лв.
5720 Calacatta Normandie от Avant Quartz е технически камък на кварцова основа, който прецизно улавя красотата на естествения италиански мрамор. Основата е бяла плоча със сив блясък, в която доминира красива, плътна формация от прилепване в сиво-сини тонове, създаваща впечатление за автентични пукнатини по повърхността. 5710 Calacatta Normandie е дизайн, създаден за любителите на естествените решения.
Съчетавайки елегантен дизайн и практичност, 5710 Calacatta Normandie има много предимства. Сред тях са: устойчивостта на топлина, висока устойчивост на драскотини, петна, ниски температури и ултравиолетови лъчи.
Благодарение на своите хигиенни свойства, кварцовият камък е абсолютно безопасен не само за домашни кухни, но и за помещения с високи санитарни изисквания, като медицински заведения, детски градини и училища.
| Производител | Avant Quartz |
| Тип | Технически камък на кварцова основа |
| Повърхност | Полирана |
| Размер | 320×160см |
| Дебелина | 2 см |
Приложение:
На закрито – Плотове за кухни; Гръбче за кухни; Трапезни маси; Холни маси; Облицовки; Душ ниши; Рамки за ниши и прозорци; Рафтове; Плочки в размер по избор; Подпрозоречни первази и шапки; Стълбищни стъпала; Корнизи; Прагове; Детайли по индивидуално задание.
Предлагаме следните видове обработки:
| Производител | |
|---|---|
| Вид | Технически камък на кварцова основа |
| Серия | Digital Print |
| Ефект | Мрамор |
| Изберете покритие | Полирано |
| Изберете цвят | Бял |
| Форма | Правоъгълник |
| Приложение | Стена и под, Кухня, Баня, На закрито, Плотове за кухня и баня, Стъпала |
| Размери в cm | 320×160 |
| Дебелина в mm | 20 mm |
| Качество | I качество |