Technical stone on marble base - FLAIR collection 307x141x2 cm, various colors by Quarella, Italy
Price on request
Price on request
| Producer | Quarella |
| Type | Technical stone on a marble base |
| Surface: | Polished |
| Size: | 307 × 141 cm |
| Thickness | 20 mm |
*Important! The technical stones of the series: Traditional, Flair и Urban Grain + Quarella, which are on a marble base not used for kitchen counters.
Appendix:
Backsplash for kitchens; Dining tables; Coffee tables; Linings; Shower niches; Niche and window frames; Custom size tiles; Window sills and caps; Stair treads; Cornices; Thresholds; Facades; Details on individual assignment.
*Important! The technical stones of the series: Traditional, Flair и Urban Grain + Quarella, which are on a marble base not used for kitchen counters.
We offer the following types of treatments:
| Producer | |
|---|---|
| View | Technical stone on a marble base |
| Серия | Flair |
| Effect | Marble |
| Select coverage | Polished |
| Choose a color | Multicolored |
| Kit | A rectangle |
| application | Kitchen backsplash, Wall and floor, Kitchen, Bathroom, Indoor, Outdoor, Living room, Facades |
| Dimensions in cm | By individual request, 307×141 |
| Thickness in mm | 20 mm |
| Quality | I quality |