Technical stone on quartz base GRIGIO OPHELIA 320x160x2 cm, FUSION series by Quarella, Italy
306.78 € / 600.01 lv. /m2
306.78 € / 600.01 lv. /m2
| Producer | Quarella |
| Type | Quartz-based technical stone |
| Surface: | Polished |
| Size: | 320 × 160 cm |
| Thickness | 20 mm |
Appendix:
Indoors – Countertops for kitchens; Backsplash for kitchens; Dining tables; Coffee tables; Linings; Shower niches; Niche and window frames; Shelves; Custom size tiles; Window sills and caps; Stair treads; Cornices; Thresholds; Details on individual assignment.
We offer the following types of treatments:
| Producer | |
|---|---|
| View | Quartz-based technical stone |
| Серия | Fusion |
| Effect | Quartz |
| Select coverage | Polished |
| Choose a color | Gray |
| Kit | A rectangle |
| application | Wall & Floor, Kitchen, Bathroom, Indoor, Kitchen & Bathroom Countertops, Stairs |
| Dimensions in cm | By individual request, 320×160 |
| Thickness in mm | 20 mm |
| Quality | I quality |